Вартість послуг - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 12.0.6.24 - Адвокат Савчук Роман Романович. Адвокат Івано-Франківськ. Юридичні послуги в Івано-Франківську.

Перейти до контакту

Головне меню:

Вартість послуг

Найменування послугиОрієнтовна вартістьПримітка
Усна консультація, за умови укладення договору про надання правової допомоги та продовження співпраці
Безкоштовно

Усна консультація200 грн.
Письмова консультація
від 400 грн.

Підготовка претензії, заявивід 200 грн.
Підготовка адвокатського запиту з метою отримання відомостей необхідних для надання правової допомоги клієнтувід 300 грн.
Підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу, стягнення аліментів, стягнення боргу за договором позики на підставі розписки 500 грн.
Підготовка позовних заяв з інших питань, апеляційних, касаційних скарг та відзивів на нихвід 800 грн.
Участь в одному судовому засіданні, одній процесуальній діївід 600 грн.
Комплексне ведення цивільних справвід 3000 грн.У вартість входить юридична консультація, вивчення документів, підготовка претензій, адвокатських запитів, позовної заяви представництво в суді першої інстанції.
Комплексне ведення адміністративних справ
від 4000 грн.У вартість входить юридична консультація, вивчення документів, підготовка претензій, адвокатських запитів, позовної заяви представництво в суді першої інстанції.
Комплексне ведення господарських справ
від 5000 грн.У вартість входить юридична консультація, вивчення документів, підготовка претензій, адвокатських запитів, позовної заяви представництво в суді першої інстанції.
Комплексне ведення справ про адміністративні правопорушення
від 3000 грн.
У вартість входить юридична консультація, вивчення матеріалів справи, вироблення стратегії захисту клієнта, участь в судовому розгляді в суді першої інстанції.
Комплексне ведення кримінальних справ
від 7000 грн.
У вартість входить юридична консультація, вироблення стратегії захисту клієнта, збирання доказів, участь в досудовому розслідуванні та судовому розгляді в суді першої інстанції.

 
Copyright 2017. All rights reserved.
Назад до змісту | Назад до головного меню